דקים | בוטוין
דק

דק איפאה
דק איפאה - IPE הוא פופולרי מאוד בישראל ובעולם, וזאת בשל צבעו, עמידותו, והיוקרה שהוא משדר.
05.09.2012
עכשיו באתר- תכנון דק - מדריך פרקטי
דק הוא ללא כל ספק עשוי להוות אחת מההשקעות הטובות יותר שלכם בביתכם.
אם החלטת לבנות דק בשיטת עשה זאת בעצמך אתה בהחלט נכנס לחוויה מאתגרת ובהחלט אפשרית!

דק במבוק
דק במבוק - הוא סוג העץ לדק, כיום הוא בין הנמכרים בעולם מכמה סיבות חוזקתו וגמישותו וכמובן הוא ידידותי לסביבה.
05.11.2012
דק איפאה - מידע בסיסי
מידע עדכני אודות התקנת דק איפאה, תחזוקת הדק והתנאים להתקנת דק איפאה, המידע נמצא תחת כתבות.
 
 
 
 

דקים

 
 
 

דקים ישירות מהיבואן - בוטוין מחסן עצים בע"מ

לחברת בוטוין בע"מ 60 שנות נסיון בענף העץ, בין ההתמחויות העיקריות של החברה יבוא ושיווק דקים, נסיון רב שנים של ניהול פרוייקטים בתחום העץ עבור לקוחות פרטיים ועבור לקוחות מוסדיים.

החברה מייבאת ומשווקת דקים וכן מספקת קשת רחבה של שירותי התקנה בכל רחבי הארץ עבור לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים.

בחברת בוטוין - תרבות של עץ מעניקים ייעוץ מלא לגבי כל אחד מסוגי הדקים הקיימים, על ידי המומחים שלנו ובכך מתאימים לכם את הדק המתאים ביותר עבורכם.

מחסן העצים של בוטוין מספק דקים להתקנות דקים בשיטת "עשה זאת בעצמך" : דקים חתוכים, כלי עזר, מידע מקצועי וליווי מקצועי במהלך ההתקנה העצמית.

 

לרשותכם היצע דקים רחב ביותר: דקים מעץ איפאה, דקים עץ אורן,  דקים מעץ טיק, דקים מעץ במבוק, דקים מעץ קומורו, דק סינטטי וכיו"ב..

להלן סוגי דקים נפוצים - הקליקו לפרטים נוספים

דקים סינטטיים         דקים מעץ טיק  דקים מעץ איפאה         
 
 דקים מעץ אורן        דקים מעץ קומרו        

 

מידע כללי אודות דקים 

אם תהיתם באשר למקורותיה של המילה "דק", היא הגיעה אלינו דרך המונח באנגלית לסיפון אונייה או למזח. שם נולדה רצפת העץ הגסה, עשויה קורות-קורות המחוברות זו לזו, שאנו מכירים כיום כריצוף חוץ פופולארי . מה שהיה פעם נחלתו של נמל כריצוף גס ומשופשף לאחר דריכתם של המוני נעליים ונגיסתה של מליחות הים, נכנס כיום אל הבית הפרטי, או נכון יותר – אל החצר שסביב לו ואל המרפסת.

כמובן, במעבר מהתפקוד הימי אל ריצוף מסוגנן במגזר הפרטי, הם שינו את פניהם. כיום משטחי עץ כבר אינם גסים כבעבר, וניתן למצוא אותם במראה עדין ומסוגנן. סוגי העץ המשמשים בהכנתם הם רבים יותר מבעבר, וכך גם פלטת הגוונים של הריצופים השונים.

כיום ניתן להרכיב רצפת עץ מסוגים רבים של עץ, כאשר כל אחד מהם הוא בעל תכונות שונות המשפיעות על מראה הרצפה, אופן אחזקתה ומחירה.
בין הסוגים  הרבים הקיימים ברשותנו תוכלו להתרשם  ממגוון רחב  של דקים כגון: דק מעץ אורן, עץ IPE - דק איפאה, דק קומארו, דק טיק דק במבוק וכמובן דק סינתטי.
כמו בתחום של פרגולות, כך גם בתחום של דקים - יש מגוון רחב של שימושים לכל סוג של דק שקיים בשוק וחשוב מאוד לדעת איזה סוג דק מתאים לצרכים שלכם
בגינה או במרפסת השמש שלכם.

 

משטחי העץ מהווים את הפתרון המושלם ביותר לשימוש בגינה או בחצר ביתכם משום שהם נשמרים לתקופה ארוכה מאוד, רובם לא מחליקים בימי החורף שיורד גשם רב, ולא חמים כמו ריצוף או בטון בימי הקיץ החמים, ובכך ניתנת לכם האפשרות להסתובב יחפים בחצר שלכם מבלי לסבול בכל עונות השנה.
רצפת דק נותנת לכם את תחושת הביטחון שכה חשובה כאשר ילדכם הם אילו שמסתובבים בחצר, מעצם היותו של דק עשוי מחומר גלם - עץ הוא הרבה יותר בטיחותי מריצוף או בטון גם במקרה ובו ילדכם נופל ולכן הם באמת ממלאים בצורה הטובה ביותר את המגוון הרחב יותר של פתרונות לגינה או למרפסת ביתכם.

 

הדקים המיוצרים כיום מלוטשים בצורה כזו שמונעת החלקה והם בעלי רמת ספיגה גבוהה הן של מים והן  ממכות שנוצרות על ידי  גרירות על פני שטח הדק. 

 

 

 

   

     חשב  את הדק המתאים לך

  
   

  גודל השטח:
  כיוון:
  שם:
  טלפון:
*  קוד זיהוי Capcha
   
 
 
דקים
 
דקים
דקים
 
דקים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
         

 

 

שליחה לחבר שליחה לחבר